• 22 255 95 55

Zegary ścienne kwadratowe

Zegar na ścianę kwadratowy stał się niezwykle popularnym produktem. Jest to niestandardowy kształt zegara, który odbiega budową od zwykłego czasomierza ściennego. Mimo to jest on coraz częściej wybierany, ze względu na swój nowoczesny styl.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Kształt:Kwadrat

Pokaż na stronie:

Zegar ścienny kwadratowy 

Zegar ścienny kwadratowy

Zegar na ścianę kwadratowy stał się niezwykle popularnym produktem. Jest to niestandardowy kształt zegara, który odbiega budową od zwykłego zegara ściennego. Mimo to jest on coraz częściej wybierany, nie tylko ze względu na nowoczesny wygląd, ale i przez to, że mają one często kreatywne motywy tarczy.

 

Kwadratowy zegar ścienny do nowoczesnych przestrzeni

Zegar wiszący kwadratowy nadaje się do wielu przestrzeni, nie tylko prywatnych ale przede wszystkim do biur i gabinetów. Mają one bardzo nowoczesny wygląd, czym zachęcają wiele osób do ich wyboru. Co więcej, taki zegar jest niezwykle prosty w wyborze. Zegar kwadratowy ścienny może być umieszczony w każdym miejscu oraz w każdym pomieszczeniu. Taki czasomierz zmieni się w praktycznie każdym miejscu, dzięki dokładnemu wymiarowi boku takiego zegara.

 

Mechanizm kwarcowy -  zegar ścienny kwadratowy:

Najpopularniejszym i najlepszym dotychczas wykorzystywanym mechanizmem w zegarach jest mechanizm kwarcowy. Działanie tego mechanizmu polega na wprawienie w ruch drgający kryształu, co powoduje wyświetlanie dokładnej aktualnej godzin na tarczy zegara. 

Zegar ścienny kwadratowy

 

 

Zegar wiszący kwadratowy – zalety mechanizmu kwarcowego:

  • Cichy – dzięki specjalnemu zastosowaniu kamieni kwarcowych i baterii zegar jest niezwykle cichy. Dzięki temu pracownicy oraz klienci nie rozpraszają się przez ciągłe tykanie zegara, co może być niezwykle uciążliwe podczas skupienia w pracy.

 

  • Dokładny – mechanizm kwarcowy jest niezwykle dokładny. Szacuje się, że maksymalny błąd pomiarowy zegara występuje raz na 6 lat, co jedną sekundę. Oznacza to, że zanim zaistnieje potrzeba ponownej konfiguracji, wskazówka godzinowa zegara okrąży tarcze ponad 2 tysiące razy.

 

  • Oszczędny – wymiana baterii w zegarze z mechanizmem kwarcowym może nastąpić nawet po ponad roku. Jest to niezwykle imponujący wynik, bo pozwala nam to na zaoszczędzenie pieniędzy wydawanych na zasilanie czasomierza.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Średnica [cm]
więcej >
Materiał
więcej >
Typ
więcej >
Cyferblat godzinowy i minutowy
więcej >
Wskaźnik temperatury
więcej >
Kształt
więcej >
Precyzyjny mechanizm kwarcowy
więcej >
Strefy czasowe
więcej >

Cena