pokaż: Widok listy produktów:

Koszulki na dokumenty

(53)

Są kieszeniami do segregatorów, niezwykle uniwersalne, praktyczne i o wszechstronnym zastosowaniu, niezbędne w każdym biurze – koszulki na dokumenty umożliwiają przechowywanie dokumentów w segregatorach bez konieczności ich dziurkowania. W ofercie naszego sklepu znajdziesz je w wielu wariantach, formatach i kolorach. Chronią dokumenty przed zabrudzeniami i wilgocią oraz pozwalają skutecznie uporządkować dokumentację firmową.

Jakie koszulki na dokumenty możemy Ci zaproponować?
 

Koszulki na dokumenty występują w kilku rozmiarach, dzięki czemu możesz w nich przechowywać kartki zarówno w standardowym formacie A4, jak i mniejsze, np. w formacie A5. Są też większe koszulki na dokumenty, np. w formacie A3. W nich bardzo często stosuje się perforacje na dłuższym lub krótszym boku. Najczęściej wybierane są koszulki groszkowe, czyli powszechnie znane koszulki matowe. Charakteryzują się niską ceną, a ich kolor i struktura sprawiają, że nie widać na nich nieestetycznych odcisków palców. Nieco bardziej eleganckim wyglądem cechują się koszulki krystaliczne na dokumenty – lepiej widać przez nie tekst zapisany na kartkach, a więc nie trzeba za każdym razem wyjmować dokumentów z koszulek. Są wybierane np. do przechowywania notatek niezbędnych podczas szkoleń czy wykładów.

Dla koszulek przezroczystych alternatywą są kolorowe koszulki na dokumenty. Umożliwiają one segregowanie dokumentów i notatek. Innym rozwiązaniem, dzięki któremu możesz przechowywać dokumenty zgodnie z kodem barw, są koszulki przezroczyste z kolorowymi indeksami, na których można umieścić informację o ich zawartości.

Ciekawą opcją są zamykane koszulki na dokumenty. Są wyposażone w suwak lub klapę z zatrzaskiem. One również dostępne są w wersji przezroczystej i kolorowej. Ponadto proponujemy koszulki poziome, koszulki ochronne z otworem, obwoluty chroniące prywatność i poufność informacji zawartych w dokumentach, a także koszulki na płyty CD. W naszym sklepie dostępne są koszulki na dokumenty hurt.

Filtry zwiń rozwiń

Wszystkie
Promocje (3)

Cena brutto

Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kieszeń na opis
więcej >
Klapka
więcej >
Wpięcie do segregatora
więcej >
Orientacja
więcej >
Pojemność CD/DVD
więcej >
Poszerzone
więcej >