• 22 255 95 55

Gilotyny z trymerem

Gilotyna z trymerem to urządzenie, które łączy w sobie dwie funkcje. Przyrząd wyposażony jest zarówno w mechanizm tnący trymera, jak i gilotyny. Dzięki temu jest znakomitym rozwiązaniem, kiedy nie jesteśmy w stanie zdecydować się na jeden przyrząd do cięcia papieru.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Rodzaj:Gilotyna z trymerem

Pokaż na stronie:

Gilotyna z trymerem – urządzenie 2 w 1

Precyzyjne cięcie papieru to nie lada wyzwanie, które wymaga dostosowanego w tym celu narzędzia z odpowiednio ostrym nożem. Istnieje kilka rodzajów przyrządów, które doskonale sprawdzają w przypadku cięcia dużej ilości dokumentów. Do najczęściej używanych należą gilotyny oraz trymery. Gilotyny to urządzenia oparte na mechanizmie nożycowym, które sprawdzają się, kiedy do cięcia mamy większe ilości arkuszy, natomiast trymer to zwykle mniejsze urządzenie, które posiada ostrze krążkowe. Decyzja dotycząca wyboru odpowiedniego narzędzia bywa trudna i w takiej sytuacji doskonale sprawdzi się produkt, który łączy w sobie oba urządzenia, czyli gilotyna z trymerem.
 

Gilotyna trymer – właściwości i funkcje

Gilotyny z trymerem to wielofunkcyjne urządzenia, które posiadają szereg zastosowań przydatnych w biurach, drukarniach oraz firmach zajmujących się oprawianiem oraz kopiowaniem dokumentów. Narządzie te wyposażone są zwykle w kilka istotnych funkcji, które wpływają na komfort ich użytkowania. 

 

Gilotyna z trymerem WALLNER

Do najważniejszych usprawnień zaliczyć można następujące elementy:

  • Docisk papieru – najczęściej spotykanymi rodzajami docisku jest docisk ręczny lub automatyczny. Jak sama nazwa wskazuje, ten element wyposażenia dociska cięte arkusze do podstawy urządzenia i dzięki temu zapobiega przesuwaniu się ich podczas cięcia. Umożliwia dokładne, precyzyjne dostosowywanie rozmiarów papieru bez ryzyka, że dokumenty zostaną nierówno przecięte
     
  • Różne linie cięcia - niektóre gilotyny z trymerem posiadają funkcję kilku rodzajów cięcia. Najczęściej spotykanymi są: linia prosta, falista oraz perforowana. Jest to szczególnie przydatna funkcja w przypadku wykonywania ozdobnych kartek, dyplomów oraz niestandardowych listów i dokumentów
     
  • Elementy umożliwiające cięcie według formatu – gilotyny z trymerem często wyposażone są w ograniczniki formatu, które wyznaczają wymiary wybranego formatu papieru. Ponadto, na podstawach urządzeń znaleźć można skale pomiarowe milimetrach, centymetrach czy calach, co zdecydowanie ułatwia przycinanie dokumentów do określonego rozmiaru
     

Gilotyna z trymerem - korzyści

Istnieje kilka istotnych powodów, dla których warto zastanowić się nad zakupem gilotyny z trymerem. Pierwszym oraz najważniejszym z nich jest fakt, że urządzenie te jest inwestycją, która pozwala na znaczne zaoszczędzenie czasu. Wystarczy zaledwie jeden ruch, aby dostosować rozmiar kilku arkuszy dokumentów w sposób precyzyjny. Ponadto, nie jest koniecznie wymierzanie określonych wymiarów na każdej z kartek ze względu na wspomniane funkcje, takie jak ogranicznik formatu oraz skale pomiarowe.

Kolejną kwestią jest gwarancja bezpieczeństwa podczas pracy, które zapewniają systemy i rozwiązania, takie jak plastikowa osłona noża. Cięcie jest nie tylko bezpieczne, ale także wygodne ze względu na wyposażenie urządzeń w ergonomiczne uchwyty oraz mechanizmy tnące, które nie wymagają użycia dużej siły. Istotną zaletą jest także fakt, że dzięki urządzeniu 2 w 1 nie jest konieczne inwestowanie w dwa oddzielne urządzenia, zatem zaoszczędzone zostają zarówno pieniądze, jak i miejsce potrzebne do użytkowania oraz przechowywania przyrządów.

Filtry

Producenci
więcej >
Docisk papieru
więcej >
Długość cięcia - [mm]
więcej >
Grubość cięcia [mm]
więcej >
Ilość jednorazowo ciętych arkuszy 70g
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Maks. format ciętego papieru
więcej >
Metalowa baza
więcej >
Ograniczniki formatu
więcej >
Osłona bezpieczeństwa noża
więcej >
Rodzaj ciętego materiału
więcej >
Skala pomiarowa w cm, calach, kątowa
więcej >
Waga [kg]
więcej >
Wymiar stołu roboczego [S x G] mm
więcej >
Rodzaj
więcej >
Zastosowanie
więcej >
Typ
więcej >
Długość cięcia - zakres [mm]
więcej >
Ilość jednorazowo ciętych arkuszy 70g - zakres
więcej >
Stojak
więcej >
Wymiary urządzenia w mm (wys x szer x gł)
więcej >
Przeznaczenie
więcej >

Cena