• 22 255 95 55

Segregatory Leitz

Marka Leitz przygotowała szeroką ofertę segregatorów Leitz, które wyróżniają się niestandardową konstrukcją wykorzystującą lekkie, ale również wyjątkowo wytrzymałe materiały. Segregatory Leitz to świetny sposób na przechowywanie wszystkich ważnych dokumentów i notatek w jednym miejscu. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:LEITZ

Pokaż na stronie:

Segregatory Leitz

Segregatory biurowe to produkty używane codziennie przez miliony użytkowników. Przyczyniają się one do odpowiedniej organizacji i poprawnego, uporządkowanego procesu archiwizacji. Segregator na to niezwykle przydatny artykuł, dzięki któremu jesteśmy w stanie w łatwy sposób utrzymać porządek w dokumentach. Kolejną jego zaletą jest fakt, że papierowe arkusze są doskonale chronione przed poplamieniem oraz zagięciami.  Z tego względu bardzo ważną cechą, którą powinien charakteryzować się dobry segregator, jest funkcjonalność. Segregatory nie muszą być jednak wyłącznie funkcjonalne – mogą być także eleganckie i stylowe. Dowodem na to są segregatory Leitz, które doskonale prezentują się na półce w biurze, jak i w domu. Innowacyjne segregatory Leitz dostępne w wielu żywych, modnych kolorach sprawiają, że praca staje się znacznie przyjemniejsza. 

 

Segregatory biurowe Leitz – rodzaje

Segregator Leitz

Firma Leitz stworzyła gamę segregatorów, które zdecydowanie wyróżniają się na tle segregatorów innych marek. Każdy model charakteryzuje się ciekawym designem oraz nietypowymi elementami wpływającymi na funkcjonalność. Wśród segregatorów Leitz można wymienić wiele popularnych modeli, które często wykorzystywane są w biurach, recepcjach, szkołach czy domach. Należą do nich m.in.: 

  • Segregator Leitz Active Style
  • Segregator Leitz Active Urban Chic
  • Segregator Leitz Active WOW
  • Segregator Leitz Solid
  • Segregator Leitz WOW
  • Segregator Leitz Solid Active
  • Segregator Leitz Active Style SoftClick
  • Segregator Leitz Recycle
  • Segregator Leitz 180°

 

Kolekcja produktów Active Style, obejmująca segregatory Leitz to artykuły biurowe, które zapewniają komfort podczas pracy. Segregatory Active Style są wyjątkowo eleganckie i lekkie, a przy tym wytrzymałe i solidne. Ciekawym elementem jest tutaj zapięcie, które zabezpiecza wszelkie pisma znajdujące się wewnątrz segregatora. Podobny sposób zamykania znajduje się w segregatorach Active WOW. Seria ta charakteryzuje się wyjątkowo nowoczesnym designem i wykorzystaniem zarówno klasycznych kolorów, takich jak biel i czerń, jak i intensywnej czerwieni, różu, turkusu i wielu innych barw. 

Na wyróżnienie w tym miejscu zasługuje także ekologiczny segregator Leitz Recycle, w przypadku którego możliwe jest rozłożenie produktu na części w celu segregacji odpadów podlegających recyklingowi. Ciekawym rozwiązaniem są również segregatory Leitz z serii 180°, które posiadają opatentowany mechanizm 180°, pozwalający na otwarcie szersze 0 50% oraz szybsze 0 20% segregowanie dokumentów. 

 

Leitz – o producencie

Leitz to innowacyjna marka posiadająca 140-letnią tradycję. Z produktami Leitz kojarzą się przede wszystkim wygodne rozwiązania oraz oryginalne wzornictwo. W ofercie marki znaleźć można m.in. zszywacze, dziurkacze czy pudła archiwizacyjne. Dzięki wysokiej funkcjonalności i atrakcyjnej, intensywnej kolorystyce kolekcje takie jak Leitz WOW, Leitz Style czy zszywacze Softpress stały się już biurowymi klasykami oraz znakiem rozpoznawczym marki Leitz.

Filtry

Producenci
więcej >
Rodzaj
więcej >
Format
więcej >
Kolor
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Mechanizm
więcej >
Kolekcja
więcej >
Forma zamykania
więcej >
Orientacja
więcej >

Cena