• 22 255 95 55

Segregatory miękkie

Segregator miękki wykorzystywany w archiwizacji biurowej. Odporny na zalanie i uszkodzenia techniczne. Znacznie lżejszy niż jego odpowiednik segregator tekturowy. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Rodzaj:Miękki

Pokaż na stronie:

Segregatory są nieodłącznym elementem funkcjonowania każdego biura. Jednak czy kiedykolwiek zastanawialiście się jak wiele różnych zastosowań, rodzai, mechanizmów, czy struktur kryje się pod tą jedną frazą? Ważne jest, abyśmy przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu dokładnie zapoznali się z zastosowaniem danego produktu, którym jesteśmy zainteresowani. Dowiedz się jakimi współczynnikami warto kierować się podczas dokonywania wyboru.  

 

segregator miękki leitz

Segregatory miękkie - zastosowanie

Segregator miękki jest znacznie mniej popularny niż jego sąsiad- segregator twardy. Tego rodzaju produkt jest świetnym rozwiązaniem w sytuacji, gdy chcemy mieć nasze dokumenty zawsze pod ręką, a dodatkowy nadbagaż jest nam zbędny. Ten rodzaj artykułu ma wiele zastosowań. Przykładowo w świecie biznesowym wyróżniamy chętnie kupowane segregatory ofertowe. To rozwiązanie jest świetną alternatywą dla klasycznych segregatorów z tekturową okładką. Ponadto warto wspomnieć, że miękki segregator występuje również pod frazą jako segregator cienki lubinaczej znany, jako segregator wąski. W tej sytuacji kluczowym współczynnikiem będzie szerokość grzbietu naszego produktu. Czym szerszy grzbiet, tym większa pojemność segregatora.

 

Segregator miękka okładka - tworzywo

Większość segregatorów w miękkiej okładce wykonana została z folii PVC, która jest niezwykle ważnym tworzywem w wytwórstwie na szeroką skalę. 
Folia PVC co to? - jest to syntetyczna folia, wykonana z polichlorku winylu, wykorzystywana w inżynierii lądowej i wodnej oraz w ochronie środowiska. PVC charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz odpornością na działanie wielu rozpuszczalników. Tworzywo wykonania jest niepodważalnym dowodem na trwałość produktów i bez względu na to, czy są to  segregatory twarde tekturowe, czy segregatory plastikowe miękkie to oba te produkty są niezwykle trwałymi. 

 

Segregator miękka oprawa- kolory 

Zdecydowanie dużym plusem segregatorów plastikowych jest ich lekkość. Między innymi z uwagi na to, model ten częściej wybierany jest jako artykuł szkolny dla uczniów, toteż jego dostępność kolorystyczna jest naprawdę różnorodna.

Dostępne warianty: 

  • klasyczne kolory (czarny, biały, czerwony)
  • pastelowe kolekcje 
  • neonowe 
  • transparentne 
  • wzbogacone w dodatkowe wzornictwo tematyczne 

 

leitz niebieski segregator

Sprawdzeni dystrybutorzy 

Niezwykle ważnym aspektem jest to, aby artykuły pochodziły od sprawdzonych dostawców z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Cenysegregatora miękkiego są stosunkowo bardzo niskie, biorąc pod uwagę ich wysoką jakość. Poznajcie marki godne uwagi, które swoją ciężką i sumienną pracą osiągnęły sukcesy na skalę światową. 

Należą do nich między innymi: 

Filtry

Producenci
więcej >
Rodzaj
więcej >
Format
więcej >
Kolor
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Mechanizm
więcej >
Kolekcja
więcej >
Forma zamykania
więcej >
Orientacja
więcej >

Cena