• 22 255 95 55

Koperty ozdobne

Koperty ozdobne przydadzą się z całą pewnością w każdej firmie, siedzibie instytucji czy sekretariacie. Do wybory mamy różne wersje ozdobnych kopert: gładzony, matowy, z fakturą płótna, lny czy prążkowany, zatem każdy Klient znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, w zależności od indywidualnych preferencji i potrzeb. Do wyboru mamy różne wersje kolorystyczne: Kremowy i Biały. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Ozdobne koperty do różnych zastosowań

 Dostępne w naszej ofercie koperty ozdobne są wyprodukowane w dużej części z tego samego papieru co kartony i papiery ozdobne, dzięki czemu stanowią nieodzowny element do wysyłki zaproszenia czy innej korespondencji.

Jeśli zależy Ci na jakości, zdecyduj się na prawdziwie królewską pomysłowość. Zamiast zwykłej, białej koperty, zapakuj ważne zaproszenia czy istotne dokumenty w koperty o fantazyjnych wzorach i kolorach. Marzy Ci się minimalizm? Przetestuj koperty ozdobne Free Style Felt

 

. Białe, eleganckie, pakowane po 25 sztuk - czy może być bardziej profesjonalnie?  Idealnie sprawdzą się na wysłanie zaproszeń na ślub, chrzciny czy inne uroczystości kościelne.
 

Metaliczne piękno kopert ozdobnych

Niezwykłą popularnością cieszą się ostatnio koperty ozdobne z metalicznymi ozdobnikami albo o całej metalicznej fakturze. Metalizowane, kremowe, o solidnej gramaturze 246g/m2 - dokładnie takie są te prestiżowe koperty z serii Metalic! Wyglądają zupełnie niecodziennie, szczególnie w porównaniu do tanich białych kopert, które dostaje się od przeciętnego pracodawcy czy z banku. Nie daj się przeciętności - niech koperty ozdobne zmienią oblicze Twojej firmy.

Możesz także postawić na oryginalność satyny - korespondencja zewnętrzna będzie bardziej elegancka niż kiedykolwiek dzięki opcji Smooth. Gładka, kremowa koperta spełni wszystkie wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Wyobraź sobie, że dostajesz w takiej kopercie zaproszenie, umowę lub cokolwiek innego. Oryginalność ponad wszystko. A koperty ozdobne idealnie ją podkreślą!

Filtry zwiń rozwiń