• 22 255 95 55

Koperty A6

Wielu z nas poszukując koperty pasującej do dokumentu o formacie A6, omylnie posługuje się literą „A” opisując format koperty. Koperty A6, określane są mianem kopert C6.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Pasuje do formatu: A6

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Koperta A6 

Wielu z nas poszukując koperty pasującej do dokumentu o formacie A6, omylnie posługuje się literą „A” opisując format koperty. Koperty A6, określane są mianem kopert C6. Rozmiar ten należy do jednego z najpopularniejszych i cieszy się szczególnym zaufaniem wśród klientów. Koperta A 6  ma uniwersalny rozmiar, produkt ten często wykorzystywany jest do wysyłki oficjalnych zaproszeń, pism urzędowych, faktur i innych tego typu dokumentów. A6 koperta - na co zwrócić szczególną uwagę przed dokonaniem zakupu? 
 

Koperta A6 wymiary / parametry 

koperta A6

Koperta A6 dostępna jest w popularnych kolorach: białym i brązowym. Jeśli chodzi o wymiary, to koperty A6 są nieznacznie większe niż dokumenty A6, w związku z tym, oba te artykuły papiernicze nie mogą mieć takich samych wymiarów. 
 

Koperta A6 wymiary - porównanie: 

  • Dokument A6 rozmiar: 105x148 mm
  • Koperta A6 rozmiar: 114x162 mm

 

Koperta A6 - popularne modele 

  • Koperta A6 biała papierowa
  • Koperta A6 brązowa papierowa
  • Koperta A6 recykling szara 
     

Koperty A6 cena 

Koperta A6 od sprawdzonego producenta Bong, to gwarancja niskiej ceny, popartej wysoką jakością. Koperty A6 pakowane są w trzech różnych ilościach: koperty A6 25 sztuk, koperty A6 50 sztuk oraz koperty A6 1000 sztuk.

Koperta A6 cena - koszt produktu uwarunkowany jest wieloma parametrami, głównym współczynnikiem warunkującym ostateczną cenę produktu są gramatura, rodzaj tworzywa, z którego została wykonana koperta A6 oraz sposób zaklejania koperty.  

 

A6 koperta - sprawdzony producent 

Wybierając koperty najwyższej jakości warto, abyśmy wspierali sprawdzonych dystrybutorów zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Jedną z firm, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest BONG CSK z siedzibą w Poznaniu. W swojej codziennej pracy nieustannie zaskakują innowacyjnym podejściem do branży papierniczo - biurowej.  

BONG o firmie: „Opakowania i koperty nie są już towarem bezosobowym. Paczki, opakowania pocztowe, torby na upominki, koperty ozdobne są często pierwszą rzeczą, które widzą klienci. Coraz większą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości i funkcjonalności, ale również do niepowtarzalnego designu dla podkreślenia marki i charakteru”. 

Filtry

Koperta z oknem
więcej >
Pasuje do formatu
więcej >
Wymiar kopert (rodzaj)
więcej >
Ekologiczna
więcej >

Cena