• 22 255 95 55

Zakreślacze BIC

Produktu, jakim jest zakreślacz BIC, chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To nowoczesne rozwiązanie do każdego biura i szkolnej wyprawki, zostało wykonane z dbałością o każdy najmniejszy detal, tak aby produkt, jako całość spełnił oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: BIC

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Zakreślacze BIC - innowacyjne rozwiązanie z myślą o Waszych notatkach! 

Zakreślacze biurowe BIC

Produktu, jakim jest zakreślacz BIC, chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To nowoczesne rozwiązanie do każdego biura i szkolnej wyprawki, zostało wykonane z dbałością o każdy najmniejszy detal, tak aby produkt, jako całość spełnił oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zakreślacze BIC są niemalże tak samo flagowym produktem marki, jak doskonale wszystkim znane długopisy od tego producenta, które znajdziemy praktycznie w każdej firmie. Co przyczyniło się do ogromnego sukcesu BIC i ich produktów? Niewątpliwie wieloletnia historia i doświadczenie były decydujące, jednak my - jako stali użytkownicy zakreślaczy i innych artykułów biurowych BIC, odnosimy wrażenie, że ich produkty to przede wszystkim jakość z zachowaniem standardów prostej i eleganckiej estetyki. Dlaczego zakreślacze BIC będą dobrym wyborem? Odpowiemy no to pytanie w kilku krótkich punktach! - Zapraszamy!

 

BIC zakreślacze - chętnie wybierane modele i kolory

Czy wspominaliśmy już, jak bardzo ważne jest odpowiednie przygotowywanie notatek. Wiele badań naukowych, jednogłośnie potwierdza tezę, że podkreślanie i zaznaczanie za pomocą kolorów najważniejszych dla nas informacji ma pozytywny wpływ na zapamiętywanie. Notatki sporządzone w jednolitym kolorze są więc małym utrudnieniem dla nas samych. BIC zakreslacze są w stanie rozwiązać ten problem i ułatwić nam zapamiętywanie! 

Jeśli chodzi o dobór zakreślaczy BIC, które będą najlepiej dostosowane do nas i naszego biura, to istotną kwestią do omówienia jest kolorystyka. Każdy z nas z całą pewnością kojarzy uniwersalne neonowe zakreślacze, które znajdziemy niemalże w ofercie każdego producenta odpowiedzialnego za dystrybucje artykułów biurowych. Jednak czy słyszeliście kiedykolwiek o produkcie - zakreślacze pastelowe BIC?  

Tak! Zakreślacze BIC występują również w odcieniach pastelowych, co dla wielu może być niemałym zaskoczeniem. Skupmy się więc na dokładnej kolorystyce, którą w swojej ofercie ma BIC. 

 

BIC zakreślacze pastelowe - dostępna kolorystyka:

 

Zakreślacze BIC pastelowe występują w sześciu kolorach i dostępne są w zestawach pakowanych po cztery lub sześć sztuk. Co więcej, istnieje możliwość zakupu pojedynczych kolorów, tak więc skomponowanie zastawu biurowego, czy szkolnego wyłącznie z ulubionych kolorów nie jest żadnym problemem. 

Jeśli chodzi o kolorystykę neonową, o której również nie moglibyśmy nie wspomnieć, to występuje ona w czterech najbardziej popularnych odcieniach takich, jak: neonowy żółty, neonowy różowy, neonowy pomarańczowy i neonowy zielony. Ta kolorystyka również występuje w zestawie, jak i w postaci pojedynczych egzemplarzy. 
 

Neonowe i pastelowe zakreślacze BIC - chętnie wybierane modele:

 • Zakreślacz Bic Marking Flex
 • Zakreślacz Bic Brite Liner XL
 • Zakreślacz Bic Marking Grip Pastel

 

Zakreślacze BIC pastelowe i neonowe - ważne parametry

Zakreślacze pastelowe BIC

 

Na pierwszy rzut oka parametry zakreślaczy wydają się mniej istotne niż kolorystyka. W końcu to aspekt estetyczny naszych notatek i prac pierwszorzędnie skłania nas do zakupu zakreślaczy BIC. Co ciekawe, zakreślacze charakteryzują się kilkoma kluczowymi parametrami, o których prawdopodobnie część z Was nigdy wcześniej nie słyszała. 
 

Neonowe i pastelowe zakreślacze BIC - ogólna charakterystyka produktu:

 • Zakreślacze BIC nie ulegają wysuszeniu, pozostawione bez skuwki nawet do 24 godzin
 • Znacząca część modeli zakreślaczy BIC, została wzbogacona o wygodny, ergonomiczny uchwyt z fakturą, co zapewni nam komfortowe użytkowanie
 • Zakreślacze BIC nie przebijają tuszu na papierze, faksach oraz fotokopiach
 • Produkt, dzięki perfekcyjnie ściętej końcówce umożliwia nam jednakowo podkreślanie linią cienką, jak i zakreślanie linią grubszą

 

 

Zakreślacze BIC - opinie klientów

BIC zakreślacze cieszą się dużym zainteresowaniem wśród internatów. Na popularnych platformach, służących do oceny produktów oraz sklepów internetowych, typu Ceneo, możemy odnaleźć opinie wielu zadowolonych klientów. Wszystkie modele zakreślaczy biurowych BIC otrzymują najwyższe z możliwych opinii - od 4 do 5 gwiazdek. 

Opinie Ceneo - popularne opinie:

 • „Porządny produkt w rozsądnej cenie, polecam!”
 • „Szpan znajomi w pracy mi zazdroszczą”
 • „Piękne pastelowe kolory, polecam”

 

Opinie internatów mówią same za siebie! Nie zwlekaj i poznaj kolekcje proponowane przez markę BIC!

 

BIC zakreślacz - cena

Zakreślacze BIC, mogą różnić się od siebie ceną w zależności od ilości artykułów biurowych w jednym opakowaniu. W podstawowym podziale zakreślacze BIC występują w opakowaniach po 4 i 6 sztuk. Tak jak wspominaliśmy wcześniej, istnieje również możliwość zakupienia pojedynczych sztuk poza zestawem. 

Szacunkowe ceny za zestawy:                                                                                              

Zakreślacze BIC zestaw 4 kolorów cena: 11 złotych

Zakreślacze BIC zestaw 6 kolorów cena: 15 złotych                                                                                                                       
 

BIC - informacje o producencie

Marka BIC w ciągu ostatnich 75 lat przeszła ogromny rozwój na arenie międzynarodowej. Dzisiaj marka jest reprezentowana w ponad 160 krajach, a liczba ta ulega stałemu wzrostowi. Jako firma - BIC każdego dnia z wielką pasją, dokłada wszelkich starań, aby produkty, które trafiają do klientów, spełniały jak najwyższe standardy jakości. BIC - poznajmy produkty tworzone z dbałością o najdrobniejszy detal! 

Filtry