• 22 255 95 55

Zakreślacze Staedtler

Staedtler zakreślacze są jednym z flagowych artykułów piśmienniczych marki, którymi producent może się pochwalić w swoim szerokim asortymencie. Wieloletnia historia firmy i doświadczenie, miały ogromny wpływ na sukces, który Staedtler osiągnął na arenie międzynarodowej.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: STAEDTLER

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
Zakreślacze Steadtler

Zakreślacze Staedtler

Staedtler zakreślacze są jednym z flagowych artykułów piśmienniczych marki, którymi producent może się pochwalić w swoim szerokim asortymencie. Wieloletnia historia firmy i doświadczenie, miały ogromny wpływ na sukces, który Staedtler osiągnął na arenie międzynarodowej. Dlaczego zakreślacz Staedtler jest produktem, który bez dwóch zdań wyróżnia się na tle konkurencji? Z całą pewnością oprócz niepodważalnej jakości produktu, jest on również wykonany z zachowaniem najwyższych standardów estetyki. Marka Staedtler powstała z pasji do innowacyjnych rozwiązań, które spełniają oczekiwania klientów na całym świecie. Staedtler zakreślacze - podpowiemy, które produkty cieszą się największym zainteresowaniem wśród klientów oraz jakie warianty kolorystyczne są najchętniej wybierane.

 

Zakreślacz Staedtler - popularne modele i kolorystyka

Zakreślacz szary Steadtler

Każdy uczeń, student  i pracownik biurowy, doskonale wie, jak ważną rolę w organizacji czasu pracy i zapamiętywaniu istotnych informacji, odgrywają prawidłowo sporządzone notatki. W tym celu niezastąpiony okaże się produkt, jakim jest Staedtler zakreślacz. Jeśli nigdy wcześniej nie mieliście okazji spotkać się z produktami, tego producenta, to z wielką przyjemnością pokrótce omówimy, dlaczego to właśnie zakreslacze Staedtler powinny znaleźć szczególne miejsce w Waszym biurze lub szkolnym piórniku. 
 

Zakreślacz Steadtler - kolorystyka

W podstawowym podziale wyróżniamy zakreślacze Staedtler w kolorze pastelowym i neonowym. Staedtler zakreślacze pastelowe charakteryzują się wyjątkowo nowoczesną kolorystyką, która jest rzadko spotykana u innych producentów zakreślaczy. 

Zakreślacze Staedtler - kolory:

 

Co ciekawe, w kolekcji marki Staedtler możemy spotkać się z wyjątkowo rzadkim kolorem zakreślacza, jakim jest kolor czarny, za pomocą którego możemy trwale zakreślić niepotrzebne informacje. Jeśli w dalszym ciągu zastanawiacie się, czy zakreślacze marki Staedtler spełnią Wasze oczekiwania, jeśli chodzi o walory estetyczne, to z całą pewnością nie macie się czego obawiać!
 

Zakreślacz Staedtler - cechy szczególne produkty 

Po podjęciu decyzji, która kolorystyka jest bliższa naszej estetyce, śmiało możemy przyjrzeć się bliżej dodatkowym cechom produktu, ponieważ to one będą miały znaczący wpływ na funkcjonalność. Być może dla dużej części z Was, przedstawione parametry będą niemałym zaskoczeniem. Dowiedzmy się więc, dzięki czemu niemiecka marka znacząco wyróżnia się na tle konkurencji z branży. 

Staedtler zakreślacze - ogólne parametry produktu:

  • Pigment zakreślaczy Staedtler jest intensywny i wyraźny. Co ciekawe, został wykonany on na bazie wody, dzięki czemu jest nietoksyczny
  • Każdy z kolorów został stworzony z dbałością o najmniejszy detal, dzięki czemu zakreślacze nie rozmazują wydruków atramentowych, a jedynie estetycznie je podkreślają lub całkowicie zakreślają
  • Automatyczne wyrównywanie się ciśnienia, chroni zakreślacze przed wylaniem atramentu, dzięki czemu mogą być stosowane podczas lotu samolotem
  • Zakreślacze Staedtler spierają się z większości materiałów tekstylnych, co sprawia, że możemy je stosować bez obaw przed permanentnym zabrudzeniem
  • Szybkoschnący tusz zapobiega rozmazywaniu się na powierzchni papieru
  • Perfekcyjnie ścięta końcówka umożliwia nam indywidualne dostosowanie grubości linii
Zakreślacze biurowe Steadtler

 

Zakreślacze Staedtler - opinie klientów

Zakreślacze Staedtler cieszą się dużym zainteresowaniem wśród internatów. Na popularnych platformach, służących do oceny produktów oraz sklepów internetowych, typu Ceneo, możemy odnaleźć opinie wielu zadowolonych klientów. Wszystkie modele zakreślaczy biurowych Staedtler otrzymują najwyższe z możliwych opinii: od 4 do 5 gwiazdek. 

Opinie internatów mówią same za siebie! Nie zwlekaj i poznaj kolekcję proponowane przez markę Staedtler! 

 

Staedtler zakreślacz - cena

Zakreślacze Staedtler, mogą różnić się od siebie ceną w zależności od ilości artykułów biurowych w jednym opakowaniu. W podstawowym podziale zakreślacze Staedtler występują w opakowaniach po 6 i 8 sztuk. Tak jak wspominaliśmy wcześniej, istnieje również możliwość zakupienia pojedynczych sztuk poza zestawem. 
 

 

Szacunkowe ceny za zestawy:                                                                                              

Zakreślacze Staedtler zestaw 4 kolorów cena: koszt produktu wynosi średnio 21 złotych 

Zakreślacze Staedtler zestaw 6 kolorów cena: koszt produktu wynosi średnio 31 złotych                                                           

Zakreślacz Staedtler zestaw cena jednej sztuki: koszt produktu wynosi średnio 5 złotych
 

Staedtler - informacje o producencie

Niemiecka firma Staedtler została założona w 1835 roku i początkowo zajmowała się tylko i wyłącznie produkcją ołówków od produkcji ołowiu po samo drewno. Zaledwie kilka lat później, w 1866 roku firma zatrudniała już 54 pracowników i produkowała średnio 2 miliony ołówków rocznie. Aktualnie Staedtler posiada 20 oddziałów na całym świecie i jest jednym z głównych dystrybutorów artykułów piśmienniczych na całym świecie. 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Typ
więcej >
Rodzaj
więcej >

Cena