• 22 255 95 55

Cienkopisy neonowe

Cienkopisy neonowe są zaraz po czarnych, jednymi z najczęściej wybieranych artykułów piśmienniczych. Przy pomocy neonowych cienkopisów jesteśmy w stanie kolorami skutecznie oddzielać od siebie ważne i pilne treści, od tych - „do wykonania na później”.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Kolor:Neonowy

Pokaż na stronie:

Cienkopisy neonowe - poznaj je wszystkie!

Cienkopisy neonowe Stabilo

Cienkopisy neonowe są jednym z najpopularniejszych rodzajów produktów, w danej kategorii. Odcienie neonowe są wyraziste, dzięki czemu z większą łatwością zapamiętamy tekst zapisany w taki sposób, niż przy użyciu długopisu z czarnym wkładem. Co więcej, liczne badania naukowe udowodniają, że nauka i zapamiętywanie jest znacznie skuteczniejsza w momencie, gdy wykorzystujemy nasze ulubione kolory. W tym monecie wielu osobom zapewne na usta nasuwa się pytanie: jaki cienkopis neonowy wybrać? Oferta producentów jest mocno rozbudowana, dlatego wybór najlepszego cienkopisu neonowego wcale nie jest tak oczywisty, jak mogłoby się z pozoru wydawać. Podpowiadamy, na które parametry cienkopisów neonowych należy zwrócić uwagę, jakie marki wyróżniamy oraz które kolory cieszą się największą popularnością? 

 

Cienkopis neonowy - cechy szczególne 

Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego cienkopisu warto, abyśmy zapoznali się z najważniejszymi parametrami technicznymi produktu, ponieważ umożliwi nam to trafny wybór produktu już za pierwszym razem. 
 

Cienkopis neonowy - na co zwrócić uwagę?

  • Ergonomiczny kształt obudowy: warto, aby wybrany przez nas cienkopis neonowy charakteryzował się ergonomicznym uchwytem, który umożliwi nam łatwą i przyjemną pracę z artykułem piśmienniczym. Takie rozwiązanie jest dużym ratunkiem dla naszych dłoni, które są mocno narażone na obciążenie w trakcie codziennych obowiązków zawodowych. 
  • Grubość końcówki: cienkopisy neonowe występuję w kilku wariantach, jeśli chodzi o grubość końcówki piszącej, w rezultacie ma to przełożenie na grubość linii. W zależności od zastosowania cienkopisu aspekt ten będzie miał decyzyjny wpływ na wybór konkretnego cienkopisu neonowego.
  • Kolorystyka: dobór odpowiedniego odcienia, który będzie dostosowany do naszego poczucia estetyki, jest kolejnym ważnym elementem. Wyróżniamy wiele kolorów cienkopisów neonowych, jednak zdecydowanie do najchętniej wybieranych należą: neonowy czerwony, neonowy różowy, neonowy zielony, neonowy żółty i neonowy niebieski. 
     

Cienkopisy neonowe kolory - jaką markę wybrać? 

Cienkopisy neonowe Schneider

Jesteśmy w stanie wyróżnić wiele firm odpowiedzialnych za dystrybucje artykułów piśmienniczych, które w swojej ofercie posiadają cienkopisy neonowe. Według naszej opinii szczególne wyróżnienie należy się dwóm niemieckim producentom: STABILO i Schneider. Obie marki od lat zajmują się produkcją artykułów piśmienniczych o wysokiej jakości wykonania i  poczuciu estetyki. Co więcej, koszt u obydwu marek jest jak najbardziej dostosowany do standardu oferowanych produktów. 


Cienkopisy neonowe cena: 

  • Średni koszt jednego cienkopisu neonowego STABILO wynosi około 3 złote 
  • Średni koszt jednego cienkopisu neonowego Schneider wynosi około 4 złote

Filtry

Producenci
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Klip
więcej >
Kolor
więcej >
Kolor obudowy
więcej >
Skuwka
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Rodzaj
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Końcówka pisząca
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Typ tuszu
więcej >
Wkład wymienny
więcej >
Z gumką do wymazywania
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Średnica kulki [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Obudowa
więcej >
Typ
więcej >
Przeznaczenie
więcej >

Cena