• 22 255 95 55

Ołówki automatyczne BIC

Ołówek automatyczny BIC jest produktem, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów z różnego środowiska zawodowego. Wszystko to, dzięki wielowariantowości i  wysokiemu komfortowi użytkowania ołówków automatycznych BIC.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:BICRodzaj:Automatyczny

Pokaż na stronie:

Ołówek automatyczny BIC 

Ołówek automatyczny BIC jest produktem, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów z różnego środowiska zawodowego. Wszystko to, dzięki wielowariantowości i  wysokiemu komfortowi użytkowania ołówków automatycznych BIC. Dlatego, zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego ołówka mechanicznego BIC warto, abyśmy zapoznali się z najważniejszymi parametrami produktu, co umożliwi nam dokonanie satysfakcjonującego zakupu. 


BIC ołówek automatyczny - korzyści produktu 

Ołówki automatyczne BIC są produktem łatwym i komfortowym w użyciu. W odróżnieniu od ołówków drewnianych model mechaniczny nie wymaga od nas temperowania, a jedynie uzupełnienia gotowych wkładów grafitowych. Takie rozwiązanie jest wydajniejsze i pozwala nam na zaoszczędzenie czasu, który poświęcilibyśmy na ostrzenie ołówka. Inną zaletą ołówków automatycznych BIC jest wielowariantowość produktów, która obejmuje podział ze względu na budowę i kolorystykę, dzięki czemu każdy bez większego problemu znajdzie produkt doskonale dostosowany do swoich oczekiwań. W związku z ogromnym zainteresowaniem ołówkami automatycznymi BIC postanowiliśmy wyselekcjonować produkty, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród klientów, co jak mamy nadzieję, ułatwi każdemu podjęcie decyzji dotyczącej zakupu konkretnego modelu. 

Ołówki automatyczne BIC - popularne modele:

  • Ołówek automatyczny BIC Matic Oryginal
  • Ołówek automatyczny BIC Velocity Pro 0,5mm z gumką

 

Możemy łatwo zaobserwować, że poszczególne modele ołówków automatycznych BIC różnią się między sobą, ze względu na wiele parametrów. Jednym z najważniejszych, który będzie miał dla nas, jako użytkowników największe znaczenie podczas codziennego stosowania, jest szerokość grafitu wyrażana w mm, która ma bezpośrednie przełożenie na grubość linii piszącej. Inną ważną kwestią, o której nie powinniśmy zapomnieć, jest twardość grafitu, która jest odpowiedzialna za odcień kreski - im miększy grafit wybierzemy, tym będzie się on charakteryzował ciemniejszym odcieniem, z kolei ołówki automatyczne BIC wyposażone w twardy grafit, dadzą nam kreskę o jaśniejszym odcieniu. 
 

BIC -  o producencie ołówków automatycznych 

Marka BIC to rodzinna firma z ponad 60-letnim doświadczeniem. Swoją popularność zdobyła jako lider w branży artykułów piśmienniczych, zapalniczek oraz maszynek do golenia. Jako swój cel marka BIC stawia sobie dostarczanie funkcjonalnych i innowacyjnych rozwiązań dla każdego, bez względu na czas i miejsce. Historia powstania firmy zaczęła się od stworzenia wizji długopisu, którym łatwo i płynnie się pisze. Rezultatem było zrewolucjonizowanie rynku piśmienniczego poprzez wprowadzenie produktów trwałych, kreatywnych oraz pozwalających na niczym nieograniczoną ekspresję. Zrównoważone rozwiązania marki BIC są ekonomiczne, wydajne, bezpieczne, a także stanowią ukłon w stronę planety oraz osób, dla których istotna jest dbałość o środowisko naturalne.

 

Ołówki automatyczne BIC - cena

Ceny poszczególnych ołówków automatycznych BIC różnią się między sobą. Na koszt produktu składa się wiele czynników - są to między innymi: tworzywo wykonania produktu, wygląd zewnętrzny oraz ilość wkładów dołączonych do zestawu. Przykładowo, za najtańszy ołówek automatyczny BIC będziemy musieli zapłacić w granicach 4 złote, a za najdroższy około 7 złotych.  

Filtry

Producenci
więcej >
Klip
więcej >
Kolor
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Grafit [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Twardość grafitu
więcej >
Akwarelowy
więcej >
Do rysunku
więcej >
Ekskluzywny
więcej >
Grawitacyjny
więcej >
Gruby
więcej >
Kreślarski
więcej >
Leworęczny
więcej >
Metalowy
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ergonomiczny
więcej >
Permanentny
więcej >
Profesjonalny
więcej >
Termotransferowy
więcej >
Z gumką
więcej >
Zestaw
więcej >
Kolekcja
więcej >
Kształt
więcej >
Do nauki pisania
więcej >
Pastelowy
więcej >

Cena